9 Şubat 2011 Çarşamba

AVG PC Tuneup 2011 v10.0.0.25 Final | 9 MB

AVG PC Tuneup 2011 10.0.0.20 Final

AVG'nin sizi çevrimiçi halinde nasıl koruduğunu artık biliyorsunuz. Şimdi de uzmanlığımızı bir adım öteye taşıyarak sizi yavaşlatan sorunlar için çözüm getiriyoruz. AVG PC Tuneup, bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir programdır.Bilgisayarınızın performansını etkileyen sorunları çözün ve daha hızlı çalışan bir bilgisayarın keyfini çıkarın.Faaliyetlerinizin yok olup giden izlerinden ve akıbetinin ne olduğunu hiç bilemediğiniz dosyalardan kurtulun.
Harika özellikler

İnternet bağlantınızı optimize edin
İnternet optimizer

İnternet optimizer, çevrimiçi hayatınızı hızlandırmak için İnternet bağlantısı ayarlarınızı otomatik olarak yapar
Bu araç, ayarları (Maks MTU ve RWIN de dahildir) optimize ederek internet bağlantınızı, özellikle de kullandığınız internet bağlantısı için hızlandırır. İnternet optimizer buna ek olarak, bağlantı ayarlarınızı herhangi bir değişiklik uygulamadan önce test eder.
Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarın
Dosya kurtarma

AVG PC Tuneup, dosya kurtarma aracı ile tam teçhızatlı olarak gelir. Böylece hasar görmüş veya Windows içinde yanlışlıkla silinmiş dosyaları kurtarabilirsiniz.
Bu araç kazayla silinen dosyaları veya hasar görmüş dosyaları kurtarır. Dosya kurtarma özelliği, bulunan dosya listesinde gezinirken fotoğrafları ve belgeleri önizlemenize de olanak verir.

Dosyaları kalıcı olarak silin ve diskleri temizleyin
Dosya öğütücü ve disk temizleyici

Dosyaları veya klasörleri silmek onları ifade eden öğeleri siler ancak dosya içerisinde saklanan gerçek verileri silmez. Bu da sildiğinizi sandığınız dosyaların kolaylıkla ele geçirilebileceği anlamına gelir.
Dosya öğütücü dosyaları kalıcı olarak siler, böylece kişisel verileriniz kurtarılamaz. Bu uygulama, hızlı öğütme ile askeri düzeyde güvenli öğütme aralığında dört farklı öğütme seçeneği sunar. Disk temizleme, disklerin tamamını temizlemek ve ekstra güvenlik sağlamak için kullanılabilir. Temizleme işlemi sırasında hiçbir dosya kopyası oluşturulmadığından emin olmak için sistem geri yükleme özelliğini de kapatabilirsiniz.

Gizliliğinizi koruyun
İz silici

İşlemlerinizle ilgili birçok bilgi bilgisayarınıza kaydedilir. İz temizleyici özelliği, bu kişisel bilgileri bilgisayarınızdan kaldırarak gizliliğinizi korumaya yardımcı olur.
İnternette gezinirken açık belgeler veya çalışan programlar, işleminiz kaydedilir. İz temizleyici bu izleri gizler. Böylece hiç kimse hangi siteyi ziyaret ettiğinizi ve en son hangi belgeleri açtığınızı göremez.

Bilgisayarınızı daha kararlı hale getirin ve disk alanınızı boşaltın
Disk ve kayıt defteri temizleyici

Bilgisayarınızdan en iyi performansı almak için eski, yineleyen dosyaları ve bozuk kayıt defterlerini silin.
Disk temizleyici sabit sürücülerinizi disk alanını boşa harcayan ve bilgisayarınızı yavaşlatan dosyalar için tarar. Bu dosyalar arasında geçici internet dosyaları, internet tarayıcı önbellek dosyaları veya gereksiz dosyalar bulunur. Kayıt defteri temizleyici, bilgisayarınızın yavaşlamasına, donmasına veya hatta çakışmasına neden olan sorunları gidermek için kayıt defterinizi tarar.

Disk hızınızı artırın
Disk ve windows kayıt defteri birleştirici

Disk birleştirici, sabit sürücünüzden en iyi performansı almanız için dosya sisteminizi optimize eder. Daha hızlı, daha kararlı ve düzgün çalışan bilgisayarın keyfini çıkarın.
Disk birleştirici disklerinizdeki dosyaları daha kolay okunabilecek ve yazılabilecek biçimde yeniden düzenler. Bu, uygulama yanıt süresini, sistemin başlama hızını ve genel bilgisayar performansını iyileştirir. Benzer bir araç, birleştirmeyi, fazla boş alanı ve yapısal kusurları ortadan kaldırmak üzere Windows kayıt defterinizi yeniden yazarak Windows kayıt defterinizi temizler.

Sabit sürücünüzün durumunu ve alan kullanımını izleyin
Disk doktoru ve disk gezgini

Bu iki araçla sizin için verileri düzenli ve sabit disk arızasından kaynaklanan kaybolmaya karşı güvende tutmak kolay olacaktır.

Disk doktoru, sabit sürücülerinizi bozuk bölümler, kaybolmuş yığınlar ve dizin hataları ile ilgili sorunlara karşı denetler. Disk gezginini kullanarak, en büyük 10 dosyayı görüp ve bunları alternatif medyaya taşıyarak diskiniz üzerinde kolaylıkla ve hızlıca daha fazla yer açabilirsiniz.
 
 
İndirme Linkleri: (Herhangi birini indirmeniz yeterlidir)

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...